Четвер, 18.04.2024, 08:41

Головна » 2019 » Січень » 6 » Різдвяний конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу"
Різдвяний конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу"
Різдвяна зірка на небо вийде,
Малий Ісусик до дітей прийде.
Малий Ісусик, Боже Дитинка,
Буде Свят-вечір, буде ялинка.
Буде колядка в кожній хатині,
Настане втіха на Україні.

Щороку ми з нетерпінням чекаємо зимової казки, яку приносять традиційні свята. Ми підтримуємо бажання кожного учня нашого закладу досліджувати народні звичаї та традиції. Тому, наприкінці грудня для учнів 2-4 класів було проведено безкоштовний різдвяний онлайн-конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу" на базі освітнього проекту "На урок". Головна мета  конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку. Щоб отримати дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня, учасникам потрібно знати, хто такий Святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку. Незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримав яскравий сертифікат про участь. Найкращими знавцями традиційних різдвяних свят нашого народу стали: учениця 4 класу Прядкіна Віра (диплом І ступеня),  учениця 4 класу Полтавченко Маргарита (диплом ІІ ступеня), учениця 4 класу Котович Анастасія (диплом ІІІ ступеня), учень 3 класу Калашнік Дмитро (диплом ІІІ ступеня). Вітаємо призерів конкурсу, бажаємо наснаги, нових творчих звершень, а батькам і педагогам –  радості й задоволення від успіхів своїх дітей та вихованців!

Переглядів: 542 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Січень 2019  »