Субота, 11.05.2024, 04:38

Головна » 2014 » Лютий » 26 » Романтична пара нашої школи
Романтична пара нашої школи

Традиційно вже стало святкувати День Святого Валентина у нашому НВК.

Свято було  довгоочікуване і дуже цікавим для учнів. Сценарій свята підготували учні 11 класу ( у рамках місячника учнівського самоврядування). Метою заходу було ознайомлення учнів зі звичаями щодо святкування Дня Всіх Закоханих у різних країнах.

У великій та цікавій святковій програмі переважали конкурси, в яких усі учасники охоче брали участь, виявляючи при цьому неабиякі таланти. Потрібно було показати свої здібності у танцях – конкурс «Фрістайл»,  створити «доріжку ласкавих та ніжних слів», спробувати зробити найромантичніше зізнання в коханні, виготувати найоригінальнішу  «валентинку», показати пантоміму та інших. Але усіх зачарували звуки вальсів. У кожного учасника вальс був свій: ніжний і провокуючий,  класичний і авангардний, захоплюючий, який веде за собою у світ чарівної музики та романтики.

Найромантичнішою парою  визнано учнів 10 класу Кривулю Лідію та Бондаренка Володимира. Друге місце посіли учні 11 класу Головніна Дар’я та Дремлюга Вадим, третє – Розенцева Олена та Мирошниченко Олег (9-А клас), четверте – Горозій Анна та Лобинський Євген.

Романтичний дух свята заполонив серця учасників і налаштував їх на позитивні емоції.

Розенцева Олена та Мирошниченко Олег

Горозій Анна та Лобинський Євген

Головніна Дар’я та Дремлюга Вадим

Кривуля Лідія та Бондаренко Володимир

Учні 11 класу нашої школи Лисенко Валентина та Звягін Євген стали переможцями районного конкурсу "Романтична пара". Вітаємо вас друзі!

Переглядів: 635 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Лютий 2014  »