П`ятниця, 29.03.2024, 03:27

Головна » 2015 » Лютий » 12 » Семінар заступників директорів шкіл з НВР на тему: «Методичний супровід реалізації методичної теми «Виховний потенціал уроку»

30.01.2015 на базі Білоколодязького НВК відбувся семінар  заступників директорів шкіл з НВР.

ТЕМА: «Методичний супровід реалізації методичної теми  «Виховний потенціал уроку».

МЕТА: активізувати знання педагогів про методи та форми реалізації виховного потенціалу уроку, спрямувати професійну діяльність педагогів на створення умов для реалізації виховного та розвивального потенціалів навчальних предметів з метою формування та розвитку ключових компетентностей учнів.

План роботи семінару:

1)    Теоретичний блок

«Виховна спрямованість уроку як педагогічна проблема».

2)    Практичний блок ( відвідування уроків):

1 клас. Учитель Галат Л.Г.

Природознавство. Тема:

«Птахи. Будова тіла птахів»

11 клас. Учитель Ткаченко С.В.

Українська  література. Тема:

«О. Довженко. «Зачарована Десна». Історія написання, автобіографічна основа, сповідальність оповіді. Поєднання минулого й сучасного. Два ліричні герої: малий Сашко і зріла людина. Морально-етичні проблеми, порушені в кіноповісті».

3)    Аналіз відвіданих уроків.

4)    Презентація плану  роботи над  методичною  темою «Виховний потенціал уроку».

Переглядів: 671 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2015  »