Неділя, 05.05.2024, 04:51

Головна » 2022 » Січень » 12 » Сердечно ДЯКУЄМО команді "ДОРОГОЮ ДОБРА"
Сердечно ДЯКУЄМО команді "ДОРОГОЮ ДОБРА"

11 січня у світі відзначають ДЕНЬ СЛОВА «ДЯКУЮ», і сьогодні це ввічливе слово стало символом нашого звичайного шкільного дня.

Ніщо не коштує так дешево й не цінується так дорого, як увічливість. Слова вдячності здатні творити дива. Вони виражають увагу та повагу до інших, символічно повертають людям добро, дарують радість, налаштовують на позитив, покращують стосунки, допомагають нам стати ближчими одне до одного, на яких би відстанях ми не були.

Символічно, що саме в цей день, ми отримали в рамках проєкту "Освіта без кордонів" від Світлани Винограденко та команди "Дорогою добра" чудовий подарунок - чотири ноутбуки для організації освітнього процесу в ліцеї. Голова ГО "Інноваційні зміни громад" Олеся Обелець та члени наглядової ради Наталя Скорікова і Ольга Токаренко завітали до нас в гості з цим подарунком.

Від адміністрації закладу, учнівського та вчительського колективів говоримо:

- Сердечно ДЯКУЄМО #командіДОРОГОЮДОБРА!!!

Дякуємо Вам, Світлано Володимирівно, а також усій команді "Дорогою добра" за допомогу в організації освітнього процесу, за небайдуже ставлення до шкільних проблем, за Ваші добрі відкриті серця, за любов до дітей та повагу до вчительської праці.

З повагою, директор ліцею Світлана ТКАЧЕНКО ♥️♥️♥️

Переглядів: 194 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/1