П`ятниця, 29.03.2024, 09:21

Головна » 2014 » Березень » 11 » Шевченківський тиждень (11.03.2014)
Шевченківський тиждень (11.03.2014)

Вшанування творчості Великого Кобзаря

«Ми тебе, Тарасе, не забули»

Надзвичайно важливою подією в 2014 році є відзначення 200-річчя з дня народження великого сина України – Тараса Григоровича Шевченка. В історії кожного народу, серед її великих творців є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Шевченко, якому долею судилося стати «володарем в царстві духа», національним генієм і духовним пророком, апостолом правди, заступником знедолених. І в цьому немає перебільшення.

Він світильником був, що горів і світив

Він був як полум’я!

Його рядки – дзвінкі і небезпечні,

наче криця.

Переживуть і жито, і пшеницю,

І хліб, і сіль, і війни, і віки.

Він був як полум’я!

До цієї значної події в мистецькому житті України приєдналися і ми – учні, вчителі, батьки.

Під час Шевченківського тижня учні брали активну участь у різних конкурсах, літературних читаннях, диспутах, іграх та ін.

На суд глядачів та журі були представлені творчі роботи учнів, вчителів та батьків: твори, малюнки, тематичні газети, сценарії свят та ігор, уроки, присвячені творчості Великого Кобзаря .

Закінчився Шевченківський тиждень справжнім святом поезії і слова Т.Шевченка. Вчитель української мови та літератури Ткаченко С.В. підготувала  літературно-музичну композицію «Ми тебе, Тарасе, не забули». У святковому залі  лунали вірші та пісні на слова Кобзаря, уривки з творів невмирущого поета, інсценізували твори Кобзаря, демонструвались на екрані документальні фільми про його творчість.

Закінчилося свято дуже урочисто. Всі учасники співали пісню на слова Тараса Григоровича Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

Учасники  і глядачі доторкнулися до творчості великого поета, художника, драматурга,  зрозуміли, що Т.Г. Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу, що творчість Т. Г. Шевченка – це святиня, якою пишається весь світ.

Під час проведення Шевченківського тижня у шкільній бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Т.Г.Шевченко  - великий син українського народу».

Переглядів: 841 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Березень 2014  »