Четвер, 18.04.2024, 15:05

Головна » 2016 » Березень » 11 » Свято 8 Березня у 1 класі
Свято 8 Березня у 1 класі

Весна-це дивовижна пора року. Це свято оновлення природи це торжество життя. Від першого лагідного промінця сонця, від теплого подиху вітру, від живильної роси прокидається гілочка, квіточка, травичка.

Саме з весною до нас приходить чудове свято - 8 Березня - день, коли найтепліші слова та побажання линуть до усіх жінок.

4 березня 2016 року  пройшло свято жіночності і краси у 1 класі, яке підготувала керівник  1 класу  Пірштук Людмила Вікторівна.

Це було справжнє родинне свято, на якому були присутні мами, бабусі, тітоньки, сестрички.

На святі панував гарний настрій та лунав веселий сміх. Діти щиро привітали рідних піснями, віршами. Подарували вітальні листівки, зроблені своїми руками. Подякували  мамам за  турботу  і ласку, за любов і підтримку, за злагоду в родині.  Заздалегідь дітки малювали портрети своїх мам до свята.

Була проведена конкурсно-розважальна програма. Усім присутнім надзвичайно сподобалася виставка “Портрет мами”. Мами повинні були впізнати роботу своєї дитини. Для мам був проведений конкурс «Передбачення», гра «Чи добре знаєте дитину?».

Теплих слів знайшли джентльмени і для своїх красунь-однокласниць, вони привітали дівчаток красивими віршами і вітальними листівками.

Бурхливими аплодисментами вітали всіх учасників свята.

Лагідні слова, щирі дитячі усмішки стали найкращим подарунком у цей день. Усі присутні отримали велике задоволення та піднесений весняний настрій.

Переглядів: 650 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2

«  Березень 2016  »