П`ятниця, 19.04.2024, 05:53

Головна » 2019 » Квітень » 7 » Свято наповнене радістю
Свято наповнене радістю

Знову квітне вісім на календарі –

Мов дві коси сплелись у два вінки,

Зі святом, Вас, рідні матері,

Найкращі сестри і вродливі жінки

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято в нашому ліцеї. Учнями кожного класу були підготовлені вітальні газети, а святковий концерт зібрав усю ліцейну родину.  Щирі слова привітання, промінь дитячої любові, ніжності торкнувся кожної жінки, яка лагідними руками пестить, засіває добром душі та серця дітей.

Першими  порадували своїми привітаннями та виступами молодші учні та вихованці дитячого садочку. Зі сцени лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Свято було сповнено усмішками та позитивним настроєм.

Нехай у свято 8 березня ласкаве весняне сонце зігріє вас своїми ніжними променями. Неперевершеної краси пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом. Теплі посмішки та люблячі очі всіх рідних і близьких людей радують серце. А щастя, удача й любов нехай ідуть поруч все довге і світле життя.

Переглядів: 421 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Квітень 2019  »