Субота, 20.04.2024, 05:42

Головна » 2019 » Лютий » 2 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

З 21 по 25 січня у ліцеї проводились заходи до Тижня англійської мови.

Дуже жваво та креативно пройшли конкурси для учнів 2-4 класів “English Fest” (вчителі Свинарьова О.Ю., Бєлінська В.І.), інтелект-гра «English is fun!» серед команд учнів 5 та 6 класів (вчитель Гордієнко Т.С.). За допомогою різних завдань учні вдосконалювали навички говоріння англійською мовою, згадали граматичний та лексичний матеріал, які вивчали під час уроків, а також відтворювали деякі традиції британської культури.

Учні, які надто захоплені новими гаджетами, мали змогу не лише використати сучасні технології, а й за допомогою них виконували різноманітні завдання, які були зашифровані у Qr-кодах, а саме під час Qr-квесту Hidden country для учнів 6-8 класів (вчитель Гордієнко Т.С.) та QR-квесту “Smart English” (вчитель Свинарьова О.Ю.).

Для учнів 9 класів було організовано конкурс розгадування кросвордів на різноманітну тематику. Учні 10-11 класів прийняли участь у заході «Англомовне кафе «Veni, vidi, vici». Також для наймолодших учнів 1-А класу ліцею, які лише почали вивчати англійську мову, було організовано конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера» (вчитель Гордієнко Т.С.).

Учні 2 класу із захопленням виконували онлайн-завдання за допомогою комп’ютера “Who knows English better?”, а також взяли участь у конкурсі малюнків «My favourite English letter” (вчитель Свинарьова О.Ю.).

Протягом тижня також було проведено конкурс газет на тему «Англомовні міста та країни», вікторини «Christmas quiz» для учнів 5-6 класів (вчитель Гордієнко Т.С.), конкурси ребусів, кросвордів, філвордів, розмальовок “Funny English” для учнів 2-5 класів (вчитель Свинарьова О.Ю.).

Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче.

Переглядів: 811 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Лютий 2019  »