Субота, 20.04.2024, 15:53

Головна » 2019 » Квітень » 17 » Тиждень дитячої та юнацької книги
Тиждень дитячої та юнацької книги

З 25 по 29 березня в ліцеї пройшов Тиждень дитячої та юнацької книг. Цей традиційний захід уже вкотре доводить, що шкільна бібліотека є важливою,  ланкою навчально-виховного процесу. Тож метою  проведення Тижня стали формування в учнів любові до книги, бережного ставлення до неї, підвищення читацької культури і  вдумливого читання, популяризація книги серед учнів.

Відкрився тиждень літературною виставкою «Добрий день, книжковий тиждень» та бібліотечним уроком «Як книга прийшла до людей».

В рамках тижня були організовані книжкові виставки, розраховані на різні вікові категорії учнів.

Для  молодших класів були проведені екскурсії до бібліотеки,  де учні згадали правила користування бібліотекою, та правила бережного ставлення до книги.

Для учнів1-2 класів була організована виставка малюнків «Мій улюблений казковий герой».

Для  3-4 класів була проведена вікторина «З народного напившись джерела», де учні показали свої знання з народознавства, краєзнавства.

Для 5-6 класів був проведений літературний круїз «Кожна книга – це країна».

Також працювала книжкова лікарня. Діти з почуттям відповідальності і дбайливого ставлення   ремонтували книги, адже навіть за найправильнішого користування, книжки неминуче псуються і чим раніше буде надана допомога, тим книга довше служитиме людям.

Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки, цікаві надходження.

Переглядів: 411 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2019  »