П`ятниця, 19.04.2024, 04:18

Головна » 2015 » Грудень » 24 » Тиждень молодших школярів
Тиждень молодших школярів

У Білоколодязькому НВК традиційно у грудні проходить для малюків 1-4 класів тиждень «Молодших школярів», який готують учні 5-11 класів. Так понеділок для малечі розпочався грою «В гостях у казки». До первачків завітали вожаті із 5 класу, які підготували зустріч з казковими героями, пригадали українські народні казки, первачки охоче їх розповідали, а потім робили ілюстрації-розмальовки до них. У вівторок учні-вожаті із 8 класу організували для малюків спортивні змагання «Старти надій». У середу учні 1-4 класів долучилися до проведення шкільного місячника «Я вибираю здоровий спосіб життя». Для дітей учні 9 та 10 класів провели гру-експрес «Шлях до здоров’я», де малюки успішно пройшли шість станцій: побороли «марево шкідливих звичок», складали свій режим дня,  робили вправи ранкової зарядки, створювали проект «Складові здоров’я» та ін.. У четвер учні 6 класу відкрили для малечі «Майстерню Діда Мороза», де провели майстер-клас із виготовлення сніжинок, а учні 11 класу провели для лідерів 4 класу гру «Розумники та розумниці». П’ятниця для малечі стала днем сюрпризів, бо вони чекали в гості святого Миколая. Новорічних свят з нетерпінням чекають і дорослі, і діти, а особливо малюки, адже саме вони всім серцем вірять у казку і чарівні дива. Не дивно, що День Святого Миколая – особливе свято для малечі. З самого ранку заглядаючи, під подушку, вони чекають бажані подарунки від добросердечного чарівника. Але малюкам треба довести, що вони гідні тих дарунків. Для дітей 1-4 класів  учні 7 класу підготували чудову гру-квест «Святий Миколай  - рятівник героїв казки «Ріпка», де малюки проходили складні випробування (спортивна естафета від Мишки; гра «Котик і мишка»; рятували онучку від чортика та водяника), творили добрі справи (допомагали бабусі зібрати овочі для борщу  та фрукти для компоту), вчилися допомагати один одному. В кінці гри діти врятували героїв казки «Ріпка», виконавши творчі проекти.

У цей день для дітей добрими чародіями стають і дорослі, які огортають дітвору любов'ю та увагою. Допомогти Святому подарувати дітям казку та віру у дива вирішили батьківські комітети 1-4 класів. Вони придбали солодкі подарунки у торбинку Св. Миколая для наших вихованців.

Переглядів: 669 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Грудень 2015  »