Середа, 24.04.2024, 07:19

Головна » 2021 » Липень » 4 » У ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ-2021!
У ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ-2021!

Ідуть, ідуть в юрбі випускники,
Дорога їм встеляється квітками,
Сьогодні ці дівчата й юнаки
Ідуть в життя незнаними стежками…

Ось нарешті прийшов той довгожданий день про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок у школі, останній дзвінок, і ось ВИПУСКНИЙ БАЛ.

29 червня 2021 року відбувся випускний вечір для 16 учнів КЗ «Білоколодязький ліцей»

Дівчата  у дуже гарних сукнях, хлопці у святкових костюмах урочисто, під бурхливі оплески батьків, гостей виходять через арку-веселку зі стін ліцею. Розпочалося свято традиційним вальсом випускників.

Привітали своїх вихованців адміністрація ліцею, вчителі,  батьки, випускники старшої групи дошкільного підрозділу веселим танком «Я вже школяр», учениця 10 класу Ярієва Марія, яка прийняла естафету «Я – випускник» та подарувала всім пісню «Школо, прощавай!». Усі побажали випускникам успіхів, здійснення всіх задумів, щасливої та щедрої долі у житті.

Слова вдячності звучали із вуст випускників. Вони звернулися до своїх перших вчителів, які вели їх у Країну знань, педагогів, котрі всі ці роки навчали різних премудростей, батьків, які завжди були поруч і підтримували. Це була мить, коли кожен відчув, що недаремно вкладав свою часточку у душі дітей.

Ще для одного покоління випускників розпочалося доросле життя. Попереду – навчання у вузах чи інших закладах. То ж бажаємо всім їм успіху, рівної життєвої дороги й обов’язково вдалих злетів!

У добру путь, дорогі випускники-2021!

З повагою, директор Світлана ТКАЧЕНКО

Переглядів: 265 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/2