Субота, 20.04.2024, 01:59

Головна » 2018 » Квітень » 10 » Виставка-конкурс малюнків «Українська писанка»
Виставка-конкурс малюнків «Українська писанка»

Українська писанка,
Як дитяча пісенька.
Як бабусина казка,
Як матусина ласка.

А. Камінчук

Писанка — символ України, національне культурне надбання, котре репрезентує неповторну сутність українського народу та нерозривну єдність з попередніми поколіннями.

З метою залучення школярів та вихованців дошкільного підрозділу Білоколодязького НВК Вовчанської районної ради Харківської області до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури, на початку квітня було проведено виставку-конкурс малюнків «Українська писанка».

У заході взяли участь учні 1-6 класів та дітлахи дошкільного підрозділу.

Правду кажуть, що писанка — це шедевр мініатюрного мистецтва, в якому людина відображає усі сторони свого життя — історію, звичаї, традиції, вірування, естетичні уявлення, поетичні бажання та власні мрії. Цю думку підтверджує і різномаїття сюжетних композицій та неповторність кольорових гам, представлених на виставці.

Сподіваємось, що ця виставка-конкурс — це лише перший етап у відновленні і збереженні традицій українського писанкарства, що в майбутньому наші вихованці ще не раз потішать нас надзвичайними витворами, у які вони вкладають новизну світосприймання та індивідуальну безпосередність.

Переглядів: 396 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Квітень 2018  »