Четвер, 25.04.2024, 23:36

Головна » 2021 » Грудень » 1 » Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від “чуми XX століття”.

У цей день у нашому ліцеї були проведені інформаційно-просвітницькі заходи спрямовані на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення, симптоми, особливості лікування.

Учителі у класах провели виховні бесіди щодо цієї болючої теми, а діти змогли висловити свої думки та поставити хвилюючі їх питання.  Учнівським самоврядуванням було організовано  виставку малюнків і плакатів.

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Переглядів: 207 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Грудень 2021  »