П`ятниця, 26.04.2024, 20:35

Головна » 2021 » Травень » 9 » З Днем Перемоги!
З Днем Перемоги!

Пам'ятаємо! Ніхто не забутий, ніщо не забуто!!!

Щороку, 9 травня, коли розквітає все довкола, коли щедрі сонячні промені посилають на землю своє тепло, людство святкує величне і святе свято – День Перемоги нашого народу над фашизмом..

76-та переможна весна буяє світлом відродження й священної пам’яті. Чим далі у глибину історії відходять суворі події минулої війни, тим яскравіше постає перед нами, перед зором усього прогресивного людства велич подвигу нашого народу.

Минули дні і роки пролетіли,

А дня того забуть ніхто не міг.

Тут навіть сосни з горя посивіли,

Тут навіть камінь плаче край доріг.

Згадувати про загиблих важко. Думати гірко. Не пам’ятати неможливо. Ніхто з них не думав про славу, коли йшов на смертний бій з ворогом – і слава їх знайшла. Ніхто з них не думав про безсмертя – і вони лишились вічно живими.

День Перемоги… І разом з усмішкою течуть сльози радості й печалі, бо сьогодні все людство згадує ту жахливу війну. Сьогодні ми з великою вдячністю і любов'ю згадуємо наших захисників. Поморозь лягла на їхні скроні, роки поорали зморшками їх обличчя, але їх серця залишилися молодими. Ми вклоняємося ветеранам! Ми завжди будемо пам'ятати їх подвиг! Ми завжди будемо пам'ятати кожного з них!

Зі святом вас, шановні односельці! З величним святом Перемоги!

МІТИНГ, присвячений 76-й річниці великої Перемоги

Переглядів: 216 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3