Четвер, 18.04.2024, 10:59

Головна » 2021 » Грудень » 6 » З Днем Збройних Сил України
З Днем Збройних Сил України

День Збройних сил України

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято — День Збройних Сил України — свято справжньої мужності, героїзму і відваги.

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну,  та всім тим, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

6 грудня 2021 року у КЗ «Білоколодязький ліцей» відбулися заходи, присвячені Дню Збройних сил України, з метою розповісти учням про героїв нашої Батьківщини, які захищають її від ворогів, пригадати героїв, які полягли в боях за незалежність України. Донести учням, що український народ – незламний, вірний своїм традиціям та звичаям. Проводилися уроки мужності, виховні бесіди в 1-11класах, шкільні спортивні змагання для учнів 1-4 класів:

•  у 5-11 класах провели години спілкування «Свято доблесті та мужності»;
  • оформлена в бібліотеці тематична виставка літератури за темою «Героїв стежина – від батька до сина»;
  • конкурс дитячих малюнків за темою «Наша славна армія»;
  • спортивне свято «Майбутні захисники – нащадки козацького роду» для учнів 1 - 4 класів.

Активну участь у підготовці до цього свята взяли вожаті 5 і 7 класів. Вони підготували пісню про козаків, а також невелику розповідь про славних козаків - їх звичаї, славні походи, славні бої.

Учні 1-4 класів були об'єднані в дві збірні команди: «Козачата» і «Захисники». Для них були організовані спортивні розваги, де проведені естафети: «Смуга перешкод», «Двічі пірни, та й назад поверни», «Як їси, так і воюєш», «Подорож по горах», «Друга в біді не залишай», «Переправа», «Влучний стрілець», «Разом ми сила». З рахунком 15 : 10 перемогла команда «Козачата».

Вітають тебе і тополька, й калина,
І синє озерце, й тендітний ручай
Зі святом — із Днем Збройних сил України,
Ти свято це, воїне, гідно стрічай!

Стрічай його гордо, сміливо і славно,
Стрічай за звичаєм дідів-козаків,
Хай служба іде і звитяжно, і вправно
І Бог береже хай вовіки віків!

Переглядів: 184 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3

«  Грудень 2021  »