П`ятниця, 29.03.2024, 13:31

Головна » 2015 » Вересень » 6 » З початком нового навчального року!
З початком нового навчального року!

Ранок першого вересневого дня знову наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника, який лунав над селищем,гостинно запрошуючи школярів, батьків, гостей до Білоколодязького НВК.

Святково і весело розпочалося свято День знань, особливо для маленьких першокласників, які вперше відкривають двері до Країни Школярії. Це вони сьогодні стоять в центрі, схвильовано дивлячись допитливими очима, старанно розповідають вірші та співають пісні про школу. Саме вони створили насправді особливу атмосферу свята, адже для них це не просто свято, а свято величне, неповторне, казкове. Їх прийшли привітати казкові герої веселий Буратіно, лагідна Попелюшка, смішний Віні-Пух та велична Королева Знань.

Без подарунків і привітаньне залишили шкільну родину і гості свята. Президент Харківської Торгівельно-промислової палати Зверєв Віктор Олександрович подарував  5 персональних комп'ютерів для комп’ютерного класу, спортивний інвентар (м’ячі). Це дасть змогу вчителям  краще працювати з учнями і більш цікаво, творчо проводити уроки для дітей.

- Школа - найдивовижніша країна, де кожен день не схожий на попередній, де кожна мить - це пошук чогось нового, цікавого, де немає часу нудьгувати і витрачати час на пусте, де кожен учень - це будівельник майбутнього, а значить всі жителі цієї країни у відповіді за майбутнє...,- наголосив Зверєв Віктор Олександрович.

Зі словами вітань до учасників свята звернулися почесні гості: директор ТОВ СП «Білий Колодязь» Золотов Борис Юрійович, голова селищної ради Сердечний Володимир Васильович, представник Білоколодязького елеватора Процун Віра Іванівна. І теж не обійшлося без подарунків,а вони були найрізноманітнішими: спортивний інвентар, книжки, канцелярське приладдя.

Виконуюча обов’язки директора НВК Ткаченко Світлана В’ячеславівна висловила найтепліші слова подяки батьківському колективу за відремонтовані класні кімнати, технічному персоналу НВК за проведені ремонтні роботи в шкільних приміщеннях.Велике «спасибі»керівництву цукрового заводу за ремонт котлів, подякувала за матеріальну допомогу, виділену на організацію літнього оздоровлення наших дітей.

•  Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці.
  • Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

ВІТАЄМО ВСІХ ІЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

В.о. директора Білоколодязького НВК Ткаченко С.В.

Дякуємо нашим спонсорам за організацію харчування під час літнього відпочинку дітей у пришкільному таборі «Віночок»:

1. Президенту Харківської Торгівельно-промислової палати Зверєву Віктору Олександровичу
  2. Директору ТОВ СП «Білий Колодязь» Золотову Борису Юрійовичу
  3. Заступник директора ТОВ СП «Білий Колодязь» Марченку Сергію Олександровичу
  4. Фінансовому директору ТОВ СП «Білий Колодязь» Лук’яненку Олександру Миколайовичу
  5. Голові селищної ради Сердечному Володимиру Васильовичу
  6. Директору ТОВ «Олімп» Власенку Анатолію Дмитровичу