П`ятниця, 29.03.2024, 16:50

Головна » 2021 » Квітень » 26 » Земля - наш дім! Бережи її!!!
Земля - наш дім! Бережи її!!!

Друже, 22 квітня — важливий день для кожної людини нашої планети. Саме сьогодні відзначають Міжнародний день Землі.

22 квітня 2021р. у КЗ «Білоколодязький ліцей»  були проведені усний онлайн журнал та шкільна акція, присвячені Дню Землі «Земля - наш дім! Бережи її!», які підготувала вчитель біології Король Н.В.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 і з того часу проводиться щорічно 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети.

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

Земля — планета унікальна. Саме тут створені неповторні умови для бурхливого розквіту життя. Жодна інша планета нашої Сонячної системи не може похвалитися таким різноманіттям форм життя і таким сприятливим кліматом, як Земля.

Учні ліцею приєдналися до шкільної акції «Земля - наш дім! Бережи її!»:

• 1-4 класи намалювали малюнки «День ЗЕМЛІ»;
  • 5-11 класи підготували фотозвіти «Збережемо первоцвіт!» та «Приберемо ПЛАНЕТУ разом!»

Учителі та технічний персонал впорядкували шкільну територію, висадили квіти на клумбах. Учителі початкових класів розмалювали ігрові зони («Цікаві сліди», «Комаха СОНЕЧКО», «Квітка-семицвітка») для учнів 1-4 класів, щоб на перервах було веселе і цікаво відпочивати.

Пам'ятаймо, що Земля — це неоціненний дар, подарований нам природою, це — наш спільний дім, тож берегти її — наш священний обов'язок.

Директор КЗ «Білоколодязький ліцей» Світлана ТКАЧЕНКО

Переглядів: 182 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/3