Вівторок, 23.04.2024, 11:02

Головна » 2016 » Березень » 13 » Жінко, ти завжди велична!
Жінко, ти завжди велична!

Усе від жінки народилося у світі:

І плин життя, й пекучий біль журби.

Від жінки зростають діти,

Й найкраще свято ранньої весни.

Від жінки мусило колись зачатись

Усе навкруг живуще, я і ти,

Бо біля витоків життя стояла мати,

Стоїть й стояти буде на віки.

Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна звабно-принадлива красуня-весна. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з найкращих  свят - свято жінок.

• Тож наше свято ми присвячуємо жіночності, присвячуємо найдорожчим людям на землі  - мамам, бабусям, сестрам, нашим рідним вчителям!

Шановні наші вчителі, мами, бабусі, дівчата! Щиро вітаємо Вас зі святом весни, з днем 8 Березня! Зичимо здоров’я, із дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були у настрої кожної днини…

Ось такими словами 4 березня у нашому НВК зустрічали жіноцтво. Їх прийшли привітати елегантні джентльмени із 10 класу, зустрічала піснею «Дівчина-весна» Бондаренко Поліна (7 клас), учні 4 класу Логвінов Євген і Чичеріна Маргарита виконали веселу, жартівливу пісню «Ішов козак потайком…», малеча  із дитячого садочка  підготувала святкові привітання для своїх мам, бабусь, вчителів, звучала на баяні «Весела полька», виконана Катасоновим Сергієм ( 4 клас), демонстрували свої танцювальні таланти учні 5, 6, 8, 11 класів,  лунали привітання від усієї шкільної родини.

Лагідні слова, щирі дитячі усмішки і святкові листівки, дбайливо виготовлені власноруч, стали найкращим подарунком у цей день. Усі присутні отримали велике задоволення та піднесений весняний настрій.

Переглядів: 646 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Березень 2016  »