Субота, 20.04.2024, 09:46

Головна » 2014 » Лютий » 21 » Змагаються розумники та розумниці
Змагаються розумники та розумниці

У рамках місячника самоврядування, який вже традиційно проходить у нашому НВК у лютому місяці, учні 8-го класу підготували для своїх підшефних – учнів 4 класу -  інтелектуальну гру «Розумники й Розумниці». Гра проходила під девізом: «Знати все неможливо, проте потрібно намагатися». Продемонструвати свою ерудицію, а також дізнатися щось нове мали змогу 10 учасників інтелектуальної гри.

Всі учні були у гарному настрої і активно приймали участь у різноманітних конкурсах:

«Візитка» - представлення учасників;

«Хто швидше?» - дати за 1хвилину щонайбільше відповідей на запитання;

«Дешифрувальник» (розгадати назву зашифрованої квітки та птаха) - конкурс визначення, кому найпершому вибирати улюблену тему;

«Улюблена тема» - було представлено 18 тем: українська мова, українська література, географія, «Я і Україна», мультфільми,  тваринний світ, рослинний світ, музика, спорт та ін.

«Утвори пару» - пригадували олімпійські види спорту;

«Творчий» - «Я художник» - розмальовували ілюстрації до українських народних казок, називали героїв казки, складали продовження казки.

Під час розминки у бліцопитуванні всі присутні були активні і намагалися дати якомога більше правильних відповідей. Не відставали від своїх команд і вболівальники: вони впевнено відповіли на всі запитання ведучої.

Хотілося б підкреслити високий рівень підготовки всіх учасників! І з кожним роком, що дуже приємно, цей рівень зростає.

Без перебільшення, всі присутні і самі учасники отримали задоволення від гри і наприкінці ще й нагородження грамотами.

Переможцями гри стали учні 4 класу Гончаров Олександр (1 місце), Могилко Дмитро і Вензель Микита (2 місце), Симоненко Артем  (3 місце).

Вітаємо переможців!

Чекаємо на зустріч у наступному році!

Переглядів: 681 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4

«  Лютий 2014  »