П`ятниця, 29.03.2024, 00:43

Головна » 2016 » Грудень » 29 » Зустрічаємо Новий Рік
Зустрічаємо Новий Рік

Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

22 грудня чарівне дійство завітало до учнів початкових класів Білоколодязького НВК. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.

Описание: C:\Users\HOME\Desktop\уроки і класи поч. школи\Новая папка (2)\20161222_120053.jpg

Відомі  казкові персонажі - бабуся Ягуся, Пірат, Дід  Мороз та Снігуронька  завітали в гості до учнів. Вони  веселили, розважали, загадували загадки, провели багато різноманітних конкурсів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.

Діти з великим задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, водили хороводи. Також кожен клас підготував святковий виступ для Діда Мороза: співали пісні, танцювали.

По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували Новорічні подарунки  всім дітлахам.

Всі учні, вчителі та батьки отримали велике задоволення від свята.

23 грудня 2016 року для учнів  5-11 класів нашого НВК були організовані  Новорічні свята. Учні кожного класу підготували виступ. Діти співали, танцювали, брали участь у веселих  конкурсах. Свято біля красуні-ялинки пройшло дуже цікаво. Адміністрація НВК, педагогічний колектив, учні і батьки дякують за створення Новорічної казки нашим спонсорам: депутату обласної ради Звєрєву Віктору Олександровичу, директору ТОВ СП "Білий Колодязь" Золотову Борису Юрійовичу, голові селищної ради Сердечному Володимиру Васильовичу, керівнику СФГ «Віктор» Виродову Віктору Володимировичу, керівнику ТОВ «МАКС-500» Чурай Геннадію Вікторовичу,  заступнику директора комбікормового заводу Сердечному Роману Володимировичу, нашим місцевим підприємцям Лозіній Н.М., Горозію Ю.О., Пащенку М.С., Грюкову М.В. , Товстогану О.А., Кипаренко Г.М., водіям Нейваненку О.Л., Чигрину В.О., Гончарову Г.А.

Щасливого Нового Року!

Переглядів: 748 | Додав: teacher | Рейтинг: 5.0/4